Партнери

Інформація про партнерів та їх статус на заході

Золотий партнер

SIM-Networks (Німеччина) – західнонімецький провайдер послуг хостингу для професіоналів. За 12 років на ринку хостингу й інфраструктурних рішень, компанія виросла з локального хостера в міжнародний бізнес, що обслуговує клієнтів з 68 країн по всьому світу. Компанія надає послуги власної хмарної IaaS і фізичне обладнання в TIER III+ дата-центрах у Німеччині та Нідерландах. Ми гарантуємо зручні для вас документообіг, форми оплати та техпідтримку 24/7/365 чотирма мовами.

 

SIM-Cloud 2.0: нове та корисне (стаття рос. мовою)

Спікери SIM-Networks:
Сергій Долгушев

Партнер Форуму

Kingston Technology - найбільший в світі незалежний виробник модулів пам'яті, флеш-і твердотільних накопичувачів (SSD), що був заснований в 1987 році. Головний офіс компанії знаходиться в місті Фаунтен Веллей, штат Каліфорнія, США. Виробничі потужності компанії розташовані в США, Китаї та Тайвані.

На сьогоднішній день Kingston випускає більше 2000 найменувань продукції, що зустрічається в всіх пристроях, які використовують пам'ять - від комп'ютерів, серверів і принтерів до стільникових телефонів і цифрових камер.

Кількість працівників Kingston по всьому світу складає більше чотирьох тисяч чоловік. На початок 2010 року оборот Kingston за рік склав $ 4.1 млрд. Компанія була визнана журналом Fortune одним з «Кращих роботодавців в Америці».

Спікери Kingston Technology:
Віктор Самойлов

Kingston. 30 років лідерства


Віктор Самойлов
менеджер з розвитку бізнесу оперативної пам'яті в Україні
Kingston

Партнер Форуму

SoftiCo – це компанія з багаторічним успішним досвідом дистрибуції ПЗ та цифрових послуг на ринку України. Рішення для безпечної роботи та захисту інформації. Тільки якісні продукти і професійні консультації.

Спікери SoftiCo:
Андрій Петрович Михалюк

Візуалізація Tableau золотий стандарт бізнес-аналітики


Андрій Петрович Михалюк
менеджер з розвитку
SoftiCo

Бренди, які представляє SoftiCo:
Tableau Software

Tableau Software

Партнер Форуму

Seagate - світовий лідер в області розробки і виробництва накопичувачів для корпоративних обчислювальних систем, персональних комп'ютерів, ноутбуків, побутової електроніки і пристроїв відеоспостереження.

Спікери SEAGATE:
Анна Рижкова

Ласкаво просимо до Датасфери. Сегменти ринку, що зростають


Анна Рижкова
старший регіональний представник в країнах СНД і Балтії
Seagate

Партнер Форуму

ESET (Словаччина) – лідер в галузі розробки антивірусного ПО для домашніх та корпоративних користувачів. Продуктова лінійка ESET включає в себе рішення для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв. Висока здатність виявлення загроз та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі. Компанія має представництва в більш ніж 180 країнах. Більше 8 років продукти ESET офіційно представлені в Україні. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні організації.

Спікери ESET:
В'ячеслав Зарицький

Новітні технології ESET для боротьби з новим поколінням загроз


В'ячеслав Зарицький
провідний технічний спеціаліст в Україні
ESET

Партнер Форуму

Lattelecom (Латвія) – найбільша в Латвії компанія, що надає сучасні ІТ-послуги. Заснована в 1994 році SIA Lattelecom пропонує такі ІТ-послуги, як електронний зв'язок, телекомунікації, проектує та будує мережі та ЦОДи. Рішення по передачі даних за допомогою власної ІТ-інфраструктури наряду з послугами Інтернет, TV (інтерактивне, надземне та Інтернет-TV), а також послуги call-центру, розробка та підтримка софту з подальшим аутсорсингом дає Lattelecom право називатися провідною ІТ-компанією в Латвії.

Компанія Lattelecom є власником та оператором 4 ЦОД-ів, в тому числі першого в Північній Європі сертифікованого за стандартом TIER III (Uptime Institute, USA) дата-центру DATTUM.

ЦОД DATTUM обладнаний міжнародними швидкісними каналами передачі даних (наприклад, такими як Baltic TransGateway з гарантованою швидкістю 40 x 10 Гбіт/с).

Lattelecom має багаторічний досвід роботи в сфері надання послуг центрів обробки даних в Європі та є провідним ІТ-інтегратором в країнах Балтії. Послугами ЦОД Lattelecom користуються понад 120 великих підприємств з США та країн СНД та ЄС.

Спікери Lattelecom:
Інгус Хомка

Сервіси Латтелеком - безпечний та стабільний фундамент для бізнесу


Інгус Хомка
консультант з рішень Дата-Центрів
Lattelecom

Партнер Форуму

HUBER + SUHNER - глобальна компанія зі штаб-квартирою в Швейцарії, є розробником і виробником компонентів і комплексних рішень в області побудови пасивної інфраструктури дата-центрів.

Спікери HUBER + SUHNER:
Євген Мар'їн

Особливості СКС для ЦОД


Євген Мар'їн
менеджер з розвитку бізнесу
Huber&Suhner

Партнер Форуму

ATEN - понад 35 років компанія є провідним постачальником рішень зв'язку і управління в області інформаційних технологій. Компанія ATEN пропонує інтегровані рішення управління доступом, професійні аудіо / відео рішення і інтелектуальні системи розподілу харчування і охолодження.

Спікери ATEN:
Олексій Тарабичін

КВМ рішення від АТЕН


Олексій Тарабичін
менеджер з розвитку бізнесу, напрямок КВМ
ATEN

Партнер Форуму

Бренд UCLOUD був заснований в 2011 році командою сертифікованих фахівців. UCLOUD сьогодні - це сучасний хмарний провайдер, обладнання якого розміщено як в Україні (ЦОД BeMobile, Україна), так і за кордоном (ЦОД Atman, Польща).

Місія компанії - допомога бізнесу в захисті і збереження даних, оптимізації витрат на IT, масштабування процесів.

Спікери UCloud:
Данило Бєлов

Захист інфраструктури в хмарі


Данило Бєлов
Директор з розвитку
UCloud

Партнер Форуму

GigaCloud – хмарний оператор, який входить до групи компаній GigaGroup (GigaTrans, GigaCenter, GigaCloud), що працює на ринку України з 2006 року.

GigaCloud надає сервіс високого рівня у всіх сегментах ринку B2B незалежно від розмірів компаній-замовників та обсягу їх інфраструктури. «Хмари для всіх!» – девіз нашої компанії. А технологічна і сервісна підтримка на всіх етапах – головне правило роботи з кожним клієнтом.

Партнер Форуму

QNAP (Systems Quality Network Appliance Provider) - постачальник широкого асортименту мережевих сховищ (NAS) і відеореєстраторів (NVR), які відрізняються простотою використання, високою продуктивністю, великою ємністю зберігання і перевіреної часом надійністю. Об'єднуючи інноваційні технології з власними розробками в області електроніки та дизайну, QNAP випускає якісну продукцію, що підвищують ефективність і зручність роботи при спільному доступі до файлів, віртуалізації IT-інфраструктури та відеоспостереження в бізнес-сегменті, а також мультимедійні рішення для домашніх користувачів. Штаб-квартира QNAP розташована в м Тайбей, Тайвань.

Спікери QNAP:
Євген Голдман

IoT та Big Data з QNAP


Євген Голдман
регіональний менеджер
QNAP

Партнер Форуму

NovoServe – це голландський дата-центр, котрий надає сучасні рішення та якісний сервіс для кліентів з усього світу.

 

NovoServe це:

 
 • Три датацентра в Нідерландах та Німеччині

 • Автоматична система моніторингу

 • Власні захищені канали зв'язку

 • Три незалежних джерела електропостачання

 • Чергова команда в режимі 24/7

 • Кількість обладнання подвоюється кожні 4-5 місяців

NovoServe

Спікери NovoServe :
Sjoerd van Groning

Приватні хмари: впровадження, технічні аспекти, переваги


Sjoerd van Groning
Начальник відділу продаж
NovoServe

Партнер виставки

Укрком (Україна) - компанія почала роботу на ринку телекомунікацій України в 1994 році в якості постачальника обладнання зв'язку. Планомірне і успішний розвиток компанії дозволило ТОВ «Укрком» з 1998 року приступити до постачання готових телекомунікаційних рішень на базі волоконно-оптичних мультиплексорів і електронних АТС.

Послідовно нарощуючи обсяги і розширюючи коло ділових партнерів, ТОВ «Укрком» приступило до спорудження власних оптичних мереж спочатку в Києві (з 1999 року), а потім і в найбільших обласних центрах України (з 2005 року). З 2000 року ТОВ «Укрком» надає послуги фіксованого телефонного зв'язку в Києві, а з 2007 року - і в обласних центрах України.

ТОВ «Укрком», будучи партнером багатьох провідних світових виробників телекомунікаційного обладнання, пропонує високоякісне і відносно недороге обладнання оптичних систем передачі даних (SDH) рівнів від STM-1 до STM-16, надпотужні системи для магістральних каналів DWDM, вузли та компоненти АТС середньої та великої місткості виробництва компанії Alcatel-Lucent.

Партнер виставки

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету, оператор надає повний спектр телекомунікаційних послуг у всіх регіонах країни. ПАТ «Укртелеком» є частиною Групи СКМ.

Партнер виставки

КМС (Україна) - постачальник широкого спектру мережевого обладнання від кращих світових виробників: Corning, МК, Panduit NetKey, Hanlong, EPNEW Electronics, Hager, ADTEK, Smart, Mepsan, Clever, Kingda тощо. Компанія розвиває і власне виробництво. Під торговою маркою CMS випускаються монтажні шафи (настінні і підлогові), серверні стійки, настінні кронштейни, аксесуари до монтажного обладнання, оптичні патч-панелі і бокси.

Партнер виставки

TopLab – послуги з розробки інтелектуальних пристроїв від валідації ідеї, дослідження та прототипування до масового виробництва.

Партнер конференції

Civitta - є провідною незалежною компанією, що займається управлінським консалтингом у країнах Європи з перехідною економікою. Офіси компанії розташовані в Естонії, Латвії, Литві, Білорусі, Росії, Україні, Молдові, Сербії, Румунії та Сполученому Королівстві. Ми прагнемо залучити кращих експертів, щоб кидати виклик перешкодам і вносити значні позитивні зміни в діяльність наших клієнтів.

Civitta - це партнерство, створене командою професіоналів з досвідом роботи в різних міжнародних консалтингових компаніях, підприємницьких ініціативах, провідних приватних компаніях і державних організаціях.

Партнер конференції

CABERO (Німеччина) – компанія була заснована в 1980 році. Сьогодні це один з провідних німецьких виробників теплообмінників у світі. «We share your goals» – за твердженням компанії, це не тільки її слоган, а й філософія роботи; відмітними ж ознаками бренду CABERO є: ставлення до проектів замовника, як до своїх власних, гнучкість та індивідуальний підхід до кожного клієнта, вміння цінувати партнера і чесний інжиніринг.

Спікери CABERO:
Гліб Хрущенко

Переваги випарного охолодження в ЦОД


Гліб Хрущенко
генеральний директор
CABERO

Партнер конференції

АО ОК – Адвокатське Об'єднання. Юристи Об’єднання мають досвід стажування в ЄСПЛ, досвід роботи помічниками суддів КСУ, досвід написання та супроводження законопроектів. На теперішній час один з напрямків, який веде Об’єднання – це юридична боротьба за рівне право на збройний захист та виступає головним юридичним радником Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація власників зброї».

Партнер конференції

Основною метою ГО “Агенції Європейських Інновацій” є розвиток співробітництва між Україною та ЄС у сфері ІКТ, поновлюваних джерел енергії, сільського господарства, охорони здоров’я у рамках програми ГОРИЗОНТ2020 та інших програм ЄС.

ГО “Агенція Європейських Інновацій”

Спікери ГО “Агенція Європейських Інновацій”:
Іван Кульчицький

Практичні аспекти підготовки успішних проектів для конкурсів програми Горизонт 2020"


Іван Кульчицький
Президент
Агенція Європейських Інновацій

Партнер конференції

Компанія ООО «Сервис провайдер «Облако» надає «хмарні» рішення для ІТ-інфраструктури, котрі дозволяють оптимізувати роботу Вашого офісу. В даному напрямку компанія веде свою діяльність з 2010 року та є надійним партнером для багатьох підприємств найрізноманітнішого профілю та масштабу.

Основними послугами компанії є:

 • оренда віртуального серверу в «хмарі» для запуску бізнес-застосунків (1С та інші) і зберігання даних на території Украіни та Німеччини;

 • побудова «гибридної» інфраструктури, де частина операцій виконується на обладнанні клієнта, а частина в «хмарі», наприклад організація корпоративної пошти;

 • оренда «хмарного» хранилища для великих масивів даних та резервних копій.

Спікери ООО «Сервис провайдер «Облако»:
Юрій Жуковський

Хмарні банки мікро-сервісів - гiбридна хмара в кожну оселю


Юрій Жуковський
аналітик
сервіс провайдер "Облако"

Партнер (заочна участь)

United IT Systems Ukraine – успішна українська компанія-інтегратор. В нас є все, що необхідно для успішної реалізації високотехнологічних проектів з розрахунком специфіки бізнесу клієнта. Головними напрямками нашої роботи є впровадження проектів з розвитку комунікаційних інфраструктур. Також спеціалісти United IT пропонують послуги з IT-консалтингу та техпідтримки. Завдяки співпраці з надійними партнерами та світовими лідерами ринку, ми надаємо обладнання високої якості. Довірте нам виконання всіх найскладніших ІТ-задач. Компанія United IT пропонує цікаві та індивідуальні рішення для різних сфер бізнесу.

Інформаційний партнер

Wireless Ukraine - Асоціація учасників ринку бездротових мереж передачі даних як відкрите добровільне самокероване об'єднання юридичних і фізичних осіб, пов'язаних з ринком послуг бездротової передачі даних, може ефективно сприяти вирішенню цих та інших проблем.

Інформаційний партнер

IT News (Україна) – новини інформаційних технологій: стрічки новин Інтернету, зв'язку, наукомістких технологій, комп'ютерної безпеки та ін. в Україні та в світі, пошук точок Wi-Fi в містах України, аналітика ринку, огляди техніки, фотогалереї. Новини сайту відсортовані по більш ніж 130 розділах та підрозділах, що охоплює весь спектр ІТ, високих технологій, бізнесу в сфері ІТ та телекому, науки та техніки. Сайт входить до трійки найбільш відвідуваних українських ІТ-ресурсів.

IT News

www.itnews.com.ua

Украина, 02002, Киев,
ул. Р. Окипной, 4, оф.78
Тел.: +38 044 569 66 18
Факс: +38 044 493 49 30
info@itnews.com.ua
www.itnews.com.ua

Інформаційний партнер

Асоціація Підприємств Промислової Автоматизації (Україна) – створена в 2011. Асоціація представляє інтереси української спільноти підприємств промислової автоматизації. В основі лежать принципи співробітництва (collaboration) і спільного вирішення спільних проблем, властивих багатьом прогресивним співтовариствам, в тому числі і в Україні.

Спільно ми прагнемо:

 • Генерувати та розділяти ідеї щодо розвитку галузі.

 • Налагоджувати діалог між різними групами зацікавлених сторін - держ. органами, кінцевими замовниками, постачальниками, системними інтеграторами, провайдерами додаткових послуг.

 • Виробляти галузеві інсайти, позначати критичні проблеми розвитку та пропонувати рішення для них.

 • Виробляти нові послуги та сервіси для членів Асоціації та наших партнерів.

Спікери Ассоциация Предприятий Промышленной Автоматизации:
Олександр Юрчак

Аналітика АППАУ, бізнес-кейси про наші еко-системи та взаємодію гравців в промислових хай-тек


Модератор секції Навколо Автоматизації


Олександр Юрчак
генеральний директор
Асоціація Підприємств Промислової Автоматизації України

Інформаційний партнер

IT Expert (Україна) – перше спеціалізоване галузеве агентство, яке працює на ринках IT та телекомунікацій. Щодня, в режимі реального часу, агентство випускає чотири стрічки новин, що інформують читачів про найбільш важливі події галузі в Україні та за кордоном, а також готує аналітичні статті, коментарі та інтерв'ю учасників та експертів ринку.

Інформаційний партнер

Ua.Automation.com – лідируюче українське онлайн-видання в області автоматизації виробництва та електротехніки, офіційний партнер найбільшого в світі порталу по автоматизації Automation.com. Ми об'єднуємо популярний сайт Ua.Automation.com, найпоширеніший в Україні галузевої email-дайджест Automation Weekly UA та спеціалізований електронний журнал з багатотисячною аудиторією Automation Review.

Інформаційний партнер

А-КОМ Академия (Україна) – незалежний Навчально-консультаційний центр для професіоналів сфери інфокомунікацій. Спеціалізується на питаннях впровадження ІКТ та пов'язаних з цим адмініструванням та перетворенням бізнесу. Регулярні семінари, практикуми, тренінги та майстер-класи «А-КОМ Академії» протягом багатьох років користуються високим попитом як серед профільної ІТ-аудиторії, так і у менеджерів середньої та вищої ланки.

А-КОМ Академия

edu.a-kom.ua

Украина, 02660, Киев,
ул. Старосельская 1Д, 2 этаж
Телефоны: +38 044 5030844,
+380 44 5030845
Факс: +38 044 5030847
www.edu.a-kom.ua
academia@a-kom.ua

Інформаційний партнер

ChannelForIT (Україна) – інтернет-ресурс, створений для професіоналів в області корпоративних інформаційних технологій. Наші читачі – ІТ-директори, технічні директори, фахівці та експерти в сфері ІТ, інформаційної безпеки. ChannelForIT пропонує своїм читачам експертні та аналітичні матеріали, інтерв'ю з провідними професіоналами галузі, новини, інформацію про вакансії для ІТ-фахівців в провідних компаніях України та ближнього зарубіжжя, запрошення до участі в онлайн-заходах та багато іншого.

Інформаційний партнер

Журнал «Мир Автоматизації» - надає максимально повну і незаангажовану інформацію про існуючі засоби автоматизації, розробки обладнання, побудови систем і готових рішень; їх можливостях, особливостях і характеристиках; досвід розробки та впровадження АСУ ТП, обладнання, готових рішень та проектів.

Інформаційний партнер

Журнал «ІТМ. Інформаційні технології для менеджменту» - орієнтований на потреби керівників в застосуванні інформаційних технологій (ІТ) для управлінської діяльності та особистої роботи з ІТ.

Інформаційний партнер

Комісія УСПП з питань науки та технологій – організація, яку створено для практичного сприяння УСПП («Український союз промисловців і підприємців») у досягненні мети та для виконання згідно профілю Комісії завдань, що передбачені Статутом УСПП.

Інформаційний партнер

DneprNews.info - інформаційний портал про життя нашого міста і країни. Новини в режимі SMART. Ніякої води, тільки свіжі і актуальні новини, тільки факти, неупереджений погляд на події. На сторінках нашого порталу ви знайдете новини політики, культури, ринку, курс гривні, стан банківської системи. Крім цього ви знайдете безліч корисних порад про здоров'я, сім'ї та ремонті ...

Вся інформація в одному місці!

Інформаційний партнер

ІТ-рейтинг України - перший сервіс, спрямований на систематизацію інформації про існуючі в Україні IT компанії різних сфер діяльності, підрахунок і публікацію рейтингів даних компаній. На сервісі представлено понад 550 компаній і 6500 портфоліо, інформація про яких зібрана в зручні каталоги, що істотно полегшує пошук професіоналів, готових взятися за виконання вашого завдання.

Інформаційний партнер

Luxoft Training - експерт в області  розвитку ІТ-персоналу. На ринку більше 10 років: за цей час розроблено понад 200 курсів; навчання проводять професійні тренери - практикуючі IT-фахівці. Навчальні класи знаходяться в Києві, Одесі, Дніпропетровську.

Інформаційний партнер

DOU.ua - крупнейшее украинское сообщество разработчиков.

Інформаційний партнер

За допомогою hh.ua майже 55 тис. компаній шукають спеціалістів по 28 напрямках та біля 1 млн співшукачів мають можливість обрати достойні вакансії роботодавців, ознайомитись з інформацією про діяльність компаній та їх потребами в кадрах.

Інформаційний партнер

ITEA – всеукраїнський освітянський проект комплексної підготовки та розвитку IT-спеціалістів, покликаних вивести Україну в світові лідери іновацій

Інформаційний партнер

RIA.com Понад 3 300 000 українців щомісяця продають і купують товари та послуги на RIA.com перевірено та безпечно.
Перевірені та безпечні покупки в інтернеті — мета RIA.com. Тому, купуючи товари на RIA.com, покупці можуть оплачувати їх з післяплатою з «Нова Пошта» та розраховуватись тільки після отримання у відділенні. Також для безпечних покупок RIA.com перевіряє продавців. Система BankID дозволяє підтвердити особистість продавця в інтернеті через надані банком дані. А підтверджений номер продавця в оголошенні свідчить про його реальність та готовність спілкуватись.
RIA.com — перевірено та безпечно

Інформаційний партнер

Асоціація «Телекомунікаційна палата України» (ТелПУ) – це об’єднання легальних учасників індустрії послуг Digital Communication, що виступають за створення рівних умов та сприятливого середовища для ведення чесного бізнесу в сфері Інтернет-комунікацій.

Асоціація

Спікери Асоціація "Телекомунікаційна палата України":
Вікторія Юріївна Трощенко

Експерт - учасник живої дискусії


Вікторія Юріївна Трощенко
член Ради
Асоціація "Телекомпалата України"

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Attention! Please fill in all fields of the form marked with an asterisk (*).